jeni duke lexuar...
Quiz

Quiz …kashé me disa nivele

Kikoni në këtë  “link”, i cili  do të mund t’ju ndihmonte për këtë quiz.

Diskutim

2 mendime mbi “Quiz …kashé me disa nivele

  1. L1 duhet me i shpejte se L2 kjo do te thote qe duhet hit time sa me i vogel,(sa me shpejt), dhe L2 duhet te jete me i madh se L1 qe sjell qe miss rate eshte me i vogel. Alternativa pare sipas ksaj logjike eshte e sakta!

    Postuar nga Enriketa Konica | 28 Qershor 2012, 19:02

Lini një Përgjigje

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Regjistroni adresën tuaj e-mail për të marrë artikujt e rinj nëpërmjet mesazheve ...

Kategori

Intel CPU Architectures

Procesore Apple Ax

Apple A12 Bionic
Këtë e pëlqejnë %d blogues: