Si të dërgoj ushtrime të zgjidhur, Detyrë Kursi ose Lab. ?

===============

Zgjidhjen e ushtrimeve mund ta dërgoni VETEM në formë “attach” nga adresa juaj e-mail në këtë adresë:

upload.IE02_US.1gkfk6x6p0@u.box.net

==============

Detyrën e Kursit ose Lab. dërgojeni në formë “attach” nga adresa juaj e-mail në këtë adresë:

upload.Detyra_.dmsg1zuc20@u.box.net

==============

Kujdes :  Skedari i zgjidhjes së ushtrimit ose Detyrës së Kursit duhet të plotësojë këto kushte:

1. Të jetë në njerin prej këtyre formateve : pdf, doc, docx.

2. Të jetë më i vogël se 80 MB.

Diskutim

4 mendime mbi “Si të dërgoj ushtrime të zgjidhur, Detyrë Kursi ose Lab. ?

  1. Pershendetje Profesor ! Doja te ju pyesja ne mund qe projektin ta bejme ne menyre individuale dhe jo duke formuar nje grup prej dy ose tre personash ? Ejona Kamberi grupi A2 Informatike

    Postuar nga Ejona Kamberi | 16 Prill 2012, 17:51
  2. Pershendetje Prefesor !Desha tju pyes ne lidhje dorezimin e temes se detyres se kursit :Temen do ta dorzojme te e njejta adrese ku do te dorzojme detyren ?Kur te dorezojme temen duhet te dorzojme dhe grupin ku do te jemi?
    Informatik viti2 grupi A2
    Faleminderit !

    Postuar nga Zhuri Dile | 15 Prill 2012, 22:24

Lini një Përgjigje

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Regjistroni adresën tuaj e-mail për të marrë artikujt e rinj nëpërmjet mesazheve ...

Kategori

Intel CPU Architectures

Procesore Apple Ax

Apple A12 Bionic
Këtë e pëlqejnë %d blogues: